Утеплення

Як правильно вибирати утеплювач для стін будинку

Комфорт неможливий без затишку і тепла. Кожен мріє про тепле «гніздечку» і утеплення стін, допоможе зробити комфортним будь-яку квартиру або будинок. Зовсім погано, якщо дме з усіх щілин, особливо восени або взимку, доводиться вкладати кошти в додаткове опалення, а це вже «гроші на вітер». Утеплення житла завжди вигідно відбивається на бюджеті, адже економляться не тільки гроші, витрачені на обігрів, а й кошти, які були б витрачені на лікування простудних захворювань.

Багато людей вважають, що для утеплення свого житла, буде досить ущільнити вікна і двері, але саме через не утеплені стіни втрачається до половини всього тепла. Що б звести втрати до мінімуму, необхідно все ж утеплити зовнішні стіни всередині всього будинку.

У бетонних будинках, місцями проникнення холоду, є стики бетонних блоків і шви між панелями, для того що б утеплити будинок зовні, потрібен капітальний ремонт, а його не так то просто зробити. Зовнішня теплоізоляція, більш реальний варіант утеплення стін.

Утепление стен дома минеральной ватойДля початку зовнішнього утеплення, виготовляють каркас, який заповнюється утеплювачем, так виходить надійніше і довговічніше. Іноді їм нехтують і монтують утеплювач відразу на стіну за допомогою клею або кріплень. Так само існують види утеплювачів, що наносяться на стіну за допомогою спеціального розпилювача.

Напыление утеплителяВибираючи спосіб утеплення і матеріал, перш за все, треба звернути увагу на пожежну безпеку. Утеплювач не повинен бути пальним і легко займистим, в ідеалі він повинен перешкоджати поширенню вогню в приміщенні.

Утеплювач повинен мати мінімальну теплопровідність, влітку від нього повинно бути прохолодно, а восени і взимку тепло. Тобто він повинен не тільки утеплювати, а скоріше підтримувати комфортну температуру в приміщенні. Чим нижче теплопровідність матеріалу, тим менше товщина буде потрібно для утеплення і більше місця залишиться в квартирі.

Утепление стен дома пенопластомМатеріал, який використовується для утеплення, не повинен «сідати» і деформуватися. Його товщина повинна залишатися незмінною весь термін експлуатації, інакше, з часом, його доведеться міняти, так як властивості будуть втрачені.

Звичайно, наш теплоізоляційний матеріал, повинен бути екологічно безпечним, не токсичним і без запаху. Так як він буде перебувати всередині житла, виділення шкідливих речовин не допустимо.

Якщо врахувати все, сказане вище, то необхідно придбати хороший, екологічно чистий утеплювач, встановити його, згідно з інструкцією виробника на стіну і насолоджуватися теплом і затишком.