Выравнивание стен с помощью штукатурной смеси
Внутрішнє оздоблення

Вирівнювання стін своїми руками

Всім відомо, що в новобудові неможливо знайти кімнату з ідеальними стінами. Саме через це доводиться самостійно вирівнювати всі поверхні. Багато хто віддає перевагу користуватися послугами професіоналів, але що робити, якщо фінансове становище не дозволяє найняти бригаду робітників? Вихід тільки один – провести вирівнювання стін своїми руками. Про це зараз і буде розказано.

Удаление старой штукатуркиВ першу чергу потрібно очистити стіни від штукатурки, яку встигли нанести будівельники. Після цього стіни протираються від пилу і грунтуються. Запам’ятайте, що від якості підготовки стін залежить і термін служби нової штукатурки.

Тепер саме час відправитися в будівельний магазин і купити необхідні матеріали, а саме рівні, схили, правило і штукатурну суміш для будівельників. Незважаючи на таку назву, це всього лише жорстка алюмінієва рейка для вирівнювання поверхонь. Не забудьте про суміш і маяки, за допомогою яких стіни стануть рівними і гладкими.

штукатурные маякиМаяки – металеві рейки, які кріпляться до стіни і визначають її площину. Під маяками переміщається правило, за допомогою якого наноситься суміш. Прикріплення маяків – один з найважливіших етапів роботи, адже від установки залежить, чи будуть ваші стіни рівними або з деяким скосом.

Приготовление штукатуркиПісля установки маяків настав час приступати до приготування і нанесення суміші. Цей етап робіт краще виконувати вдвох. Один буде готувати суміш, а другий наносити і розрівнювати її за допомогою правила. Наносити суміш краще металевим черпаком. Просто зачерпніть і киньте її на стіну, а потім швидко розрівняти шпателем.

Нанесение штукатурки

Тепер проведіть правилом уздовж маяків і отримаєте рівну і гладку стіну.

Вирівнювати стіни можна не тільки за допомогою суміші і маяків. Також, можна використовувати гіпсокартон, але з ним доведеться затратити більше часу і сил.

Насправді вирівнювання стін – це не складно, особливо якщо вам допомагають ваші домочадці або друзі.